Haft komputerowy naszywki – co to jest ? Jakie są rodzaje naszywek ?

Haft komputerowy naszywki – co to jest ? Jakie są rodzaje naszywek ?

Jeżeli zastanawiasz się, jak w prosty, a przy tym elegancki sposób ozdobić swoje ubrania czy innego rodzaju tekstylia – spieszymy z odpowiedzią! Idealnie nadają się do tego celu, haftowane komputerowo naszywki, dzięki którym nadasz stylu i indywidualności swoim ubraniom.

 

Dzięki technologii haftu komputerowego, mamy możliwość wykonania dla was naszywek, które będą trwałe, eleganckie i sprawdzą się przy dosłownie każdej okazji – zarówno jako znakowanie odzieży roboczej z zachowaniem powtarzalności, jak i drobny upominek dla najbliższych. Zamawiając dla siebie naszywkę z haftem komputerowym, powinieneś zastanowić się najpierw, który jej model będzie dla ciebie najlepszy i najbardziej dopasowany do twoich potrzeb. A w naszej ofercie znajdziesz: Naszywki w kształcie tarczy – To styl naszywek, który świetnie sprawdzi się, jako widniejące na piersi czy ramieniu logo lub herb twojej szkoły lub klubu sportowego. Dzięki agresywnym kształtom, to rozwiązanie na pewno spodoba się sportowcom. Naszywka w kształcie herbu – Również w tym przypadku krój naszywki spodoba się wszystkim, którzy chcą umieścić na niej swoje logo, może to być herb miasta, gminy, a nawet logotyp firmy ochroniarskiej.

Naszywki w różnych kształtach

Naszywki prostokątne/kwadratowe – To produkt, który idealnie sprawdzi się w przypadku ozdabiania toreb, plecaków czy pokrowców. Dzięki takiej naszywce na pewno upamiętnisz koncert czy festiwal, na którym ostatnio byłeś.  Naszywka półokrągła – To kolejny wzór naszywki, który z pewnością sprawdzi się u osób prowadzących firmę. Świetnie prezentuje się na niej logo i nazwa twojej działalności.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial