DRUK DTG

Nadruk na odzieży metodą DTG

 

DTG (druk cyfrowy) jest jedną z najnowocześniejszych technik znakowania odzieży, która z niezwykłą precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu. Doskonale nadaje się do druku wielokolorowych zdjęć, czy grafik zawierających przejścia tonalne. Za pomocą druku bezpośredniego DTG znakuje się głównie odzież, która ma w składzie minimum 80% bawełny np.: koszulki, polówki, topy, bluzy, a także torby. Koszulki z nadrukiem DTG są jednym z najczęściej wybieranych ponieważ możemy nanieść na nie niemal każdą grafikę i będzie ona bardzo szczegółowo odwzorowana. Zdjęcie z wakacji czy świat, dla siebie lub na prezent druk DTG sprawdzi się w takich sytuacjach.

 

Jak zrobić nadruk na koszulce

 

Nadruk do wielkości A3 może być umieszczony z przodu lub z tyłu koszulki, a także, proporcjonalnie mniejszy, na rękawkach. Zamówienia można składać już od jednej sztuki. Po zaprojektowaniu wzoru tj. dodaniu grafik, napisów na koszulce w kreatorze i złożeniu zamówienia projekt trafia na produkcję do specjalnej maszyny do druku DTG, która nadrukowuje wybrany motyw na koszulce. Wykonanie jest trwałe i w bardzo nasyconych kolorach dlatego świetnie się prezentuje i nie niszczy. Nadruk metodą DTG sprawdza się zarówno przy pojedynczych projektach jak i hurtowych zamówieniach np. dla firm lub organizacji na rożnego rodzaju eventy, biegi, wyjazdy lub jako element marketingowy firmy, swoista chodząca reklama jako koszulka z logo firmy. Jest to tania a zarazem skuteczna forma zwrócenia na siebie uwagi klientów i przyciągnięcia ich.

Na cenę druku DTG mają wpływ: ostateczny nakład, wielkość nadruku, a także kolor materiału, na który zostanie naniesiony projekt. W przypadku kolorowych tkanin zawsze kładziony jest biały podkład pod całością grafiki, który zapewnia większą trwałość nadruku oraz żywe kolory. Sprawdź jak działa nadruk na koszulce metodą druku cyfrowego DTG i ciesz się niezapomnianym, oryginalnym wykonaniem zamówienia.

Sprawdź nas!

Chcesz dowiedzieć się więcej o technice znakowania odzieży DTG? Napisz do nas z prośbą o wycenę twojego zamówienia.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial