FOLIA FLEX I FLOCK

Nadruk metodą foli flex

Folia flex jest to jednokolorowa folia w wielu odcieniach, którą przenosi się na materiał przy pomocy wysokiej temperatury, przez co nadruk wykonany tą metodą jest bardzo trwały. Folię flex można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze i innych. Nadruk wykonany za pomocą folii flex jest bardzo cienki i rozciągliwy, dostosowuje się do materiału, przez co nadaje się do wykonania nadruku na koszulkach, kurtkach czy odzieży roboczej. Przygotowana grafika wycinana jest na specjalnym ploterze a następnie przy pomocy specjalnej iglicy usuwane są zbędne elementy. Tak przygotowaną grafikę czy też napis nanosimy na produkt i wgrzewamy w niego. Dobrze sprawdza się jako znakowanie nerek, worków, toreb oraz czapek zimowych z napisami

 

Nadruk metodą foli flock

Folia flock, zwana potocznie meszkiem, posiada delikatną, miłą w dotyku strukturę zamszu. Nadruk wykonany folią flock charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Technika ta nadaje się do wykonywania jednokolorowych projektów, pozbawionych drobnych elementów. Folię flock można stosować na tkaninach naturalnych jak i syntetycznych. Metoda ta jest alternatywą dla haftu pozwalającą na uzyskanie wypukłości nadruku. Dzięki niej można znakować wszelkiego rodzaju odzież począwszy od koszulek poprzez bluzy z nadrukiem, odzież sportową, a na polarach lub kurtkach z napisami kończąc. Czas realizacji zamówienia przy użyciu foli flock i flex w zależności od nakładu to 1-3 dni + wysyłka jeśli klient zamieszkuję inne miasto niż Wrocław.

flockflock2

Znakowanie odzieży tymi metodami pozwala na wykonanie świetnie wyglądającego nadruku, w pełni elastycznego oraz dobrze odwzorowanego. Zarówno na prezent jak i dla siebie nadruki metodą flex i flock to doskonała opcja na znakowanie odzieży innej niż bawełna czy poliester. Sprawdź już dziś jak wyglądają realizacje tymi metodami i zakochaj się w nadrukach na odzieży.

Sprawdź nas!

Folia Flex i Flock ma wiele szerszych zastosowań. W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial