HAFT KOMPUTEROWY

Haft na odzieży to gwarancja prestiżu

 

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania, co sprawia, że jest bardzo często wybierany przy budowaniu wizerunku marek premium. Wykonujemy haft na różnych elementach garderoby, np. takich jak: haft na koszulkach Polo, bluzach, czapkach, koszulach, polarach, fartuchach, ręcznikach czy torbach. Haft na odzieży – szczególnie bluzy z logo firmy to jedna z najczęściej wybieranych pozycji. Wizerunek pracowników firmy jest niezmiennie istotną kwestia komunikacji przedsiębiorstwa, dlatego wiele firm sięga po znakowaną odzież firmową logotypem bądź sloganem firmy aby dać się zapamiętać obecnym i przyszłym klientom.

 

Projekt haftu komputerowego

 

Na cenę haftu bezpośredni wpływ mają nakład oraz powierzchnia haftowanego wzoru. Każdy projekt przed znakowaniem należy przygotować w specjalnym programie graficznym,aby maszyna hafciarska mogła odpowiedni naszyć nici. Dlatego w przedstawianej wycenie zawsze uwzględniony jest już koszt przygotowalnia projektu. Hafciarka naszywa do 16 kolorów przy czym najlepiej radzi sobie z prostymi wzorami i napisami.

Haft komputerowy nie nadaje się jednak do znakowania delikatnych i cienkich tkanin o niskiej gramaturze (poniżej 190g) np. koszulek ponieważ powoduje ściąganie materiału i nie wygląda już tak dobrze. Dlatego polecamy wybranie tej metody nadruku do bardziej wytrzymałej odzieży, specjalnie przygotowanej pod haft komputerowy. Haft na czapce z daszkiem będzie wyglądał zniewalająco i oryginalnie, a bluzy kucharskie z haftem będą nadawały jeszcze większego profesjonalizmu waszym pracownikom. Sam możesz zaprojektować odzież firmową w specjalnym kreatorze bądź przewieść nam własną wraz gotowym wzorem a my naniesiemy go tylko na odzież. Sprawdź jak działa metoda haftu komputerowego i ciesz się wspaniałymi realizacjami, które na pewno Cię zadowolą.

Sprawdź nas!

Chcesz wiedzieć więcej? Masz kolka pytań związanych z wyceną swojego projektu? Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial