OFERTA ODZIEŻY

firmowebezmetek

Odzież z nadrukiem i gotowa do nadruku

Jeżeli szukają Państwo stosownej odzieży, która będzie się nadawać do znakowania czy to przy projektach detalicznych czy hurtowych jako odzież firmowa z logo firmy to zachęcamy do skorzystania z oferty naszych firm partnerskich, które posiadają w swojej ofercie szeroki wachlarz odzieży firmowej (m.in. fartuchy kucharskie z logo, koszule z napisami, koszulki Polo z nadrukiem, spodnie robocze, kamizelki, buty ochronne, czapki i wiele innych) i nie tylko –CreateYourBrand, a także  posiadającą torby firmowe gotowe do nadruku na SklepoweTorby, pozwalającą na bezproblemową personalizację, według własnego uznania, lub doszycia własnej metki i dodanie jej do swojej kolekcji. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór asortymentu zarówno tekstyliów jak i gadżetów typu kubki z nadrukiem, puzzle, czy poduszki. Na LabelFree możesz zobaczyć szeroki wybór odzieży a WszyskoNaTemat odpowie na twoje pytania związane z drukiem cyfrowym.

 

Dla osób indywidualnych

Oryginalność jest ważna, wiemy to dlatego u nas masz możliwość nadrukowania na odzież dowolnej grafiki, motywu, wzoru lub napisu jaki ci tylko przyjdzie do głowy. Pokaż się w gronie znajomych jako człowiek kreatywny i wyróżnij się z pośród tłumu niebagatelnymi uraniami w ulubionym stylu. Tylko ty decydujesz w czym chcesz chodzić a moda masowa często nie jest na to odpowiedzią, dlatego powstał YaxTextil.

 

Dla firm i przedsiębiorstw

Komunikacja marki jest bardzo ważna, a pracownicy swoim wyglądem komunikują najwięcej. Zadbaj o to aby byli dobrze postrzegani w oczach odbiorców i zaopatrz ich w odzież firmową. Kurtki z logo firmy, albo bluzy z nadrukiem sloganu zwiększają profesjonalizm w świadomości klienta, dlatego takie elementy mają wielkie znaczenie i warto o nie zadbać. Przy zamówieniach hurtowych przygotowaliśmy specjalne rabaty dla naszych kontrahentów. Im więcej zamówisz tym mniej zapłacisz, a wtedy obie strony będą zadowolone.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial