PROFESJONALNE USŁUGI ZNAKOWANIA

profesjonalne-metody-znakowania-2

Firma Yaxtextil to sprawdzony i rzetelny partner dla Twojej firmy. Świadczymy usługi znakowania na koszulkach, koszulach, bluzach, polarach, czapkach, kamizelkach, fartuchach i wielu innych materiałach. Zlecenia wykonujemy już od jednej sztuki.

 

Jak zrobić nadruk na koszulce to tylko z YaxTextil

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu gdzie można skorzystać z opcji odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym, ale zamówienia realizujemy także na terenie całego kraju korzystając z usług firm kurierskich, więc nie ważne skąd jesteś i jak daleko mieszkasz bo twoje zamówienie trafi wprost do twoich rąk. Profesjonalnym znakowaniem odzieży zajmujemy się już od 2013r. W tym czasie wykonaliśmy setki projektów dla osób indywidualnych jak i firm a te dane stale rosną ponieważ nasze produkty są wysokiej jakości i wykonane z dbałością o każdy szczegół przez co nasi klienci są zadowoleni i polecają nas dalej. Posiadamy najnowocześniejsze maszyny do różnych metod druku cyfrowego i jesteśmy w stanie realizować duże zamówienia jak i pojedyncze sztuki.

 

Nadruki na odzieży wykonujemy następującymi metodami:

Haft komputerowy – wyszywanie przy pomocy nici, projektu graficznego, wysoka trwałość i jakość, przeznaczone dla grubszej odzieży np. koszulek polo, polarów, kamizelek, koszul.

Druk cyfrowy DTG – Rozwiązanie idealne przy małych zamówieniach i/lub pełno kolorowych, spersonalizowanych projektach, możliwe do wykonania na odzieży z zawartością min. 80% bawełny.

Sitodruknajtrwalsza i najtańsza forma nadruku przy większych nakładach (min. 50 szt).

Folia Flex i Flock – obie techniki polegające na wgrzewaniu folii jednobarwnej na odzież, realizacja możliwa już dla pojedynczych sztuk.

Sublimacja – pełno kolorowy druk na jasnych materiałach poliestrowych (np. odzież sportowa), wysoka trwałość i niska cena.

Sprawdź więcej opcji!!

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór odzieży dla większości branż. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial